İş Güvenlik Levha Türleri

Dekota Levha: Sıkıştırılmış sert köpük. İç ve dış ortama dayanıklı malzemedir. Hafif olması sebebiyle kolay montaj imkanı sağlar. 2.8mm-3mm arasında kalınlığa sahiptir.
PVC: 0.5mm kalınlığında plastik PVC malzeme üzerine plastik folyo ile yapıştırma yaparak ürettiğimiz levha türüdür. Hafif ve iç, dış ortama dayanıklılı malzeme ve dijital baskı ile üretilir.
Etiket: Yüksek kalitede dijital baskı ile ürettiğimiz yapıştırma plastik folyo etikettir. Baskı ve malzeme olarak iç ve dış ortama dayanıklı malzemedir.
Fotolümen: Işık depolayan fosforlu malzemedir. Dekota malzeme üzerine yapıştırma yaparak ürettiğimiz levha türüdür. Gündüz ışık depolayan, gece ortam ışığından beslenerek görünürlük sağlayan levhadır.
Reflektör: Uzaktan ışık yansıdığında parlayan ve görünürlük sağlayan levha türüdür.
Galvaniz: 0.3-0.4mm olarak özel ölçülü kesilmiş galvaniz sac üzerine plastik folyo malzeme ile yapıştırma yaparak ürettiğimiz levha türüdür.
Magnet: Metal yüzey ya da makina yüzeyine montaj gerektirmeden yapıştırıp kullanabileceğiniz 0,4-0,5mm kalınlıkta ürettiğimiz mıknatıs iş güvenlik levhaları