Hakkımızda

Reklam ve dijital baskı sektörüne faaliyet gösteren firmamız, iş güvenlik levhaları, ekipmanları, display ürünler ve firmaların çeşitli etiket ihtiyaçları konusunda ihtiyaçları belirleyip kaliteli üretim ilkesi koruyup müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendine hedef edinmiştir.

Arkasında güçlü bir tasarım ekibi bulunan ve levha çalışmaları konusunda mevzuata uygun ve tüm tasarımları sıfırdan oluşturup ihtiyaç sahibi firmalara tedarik sağlayan yenilikçi, bir firmayız.

Tüm levha çalışmalarında tek tip tipografi kullanarak dizayn ediyor, display ürün ve etiket üretimlerinde de en son teknolojiyi kullanarak üretim yapıyoruz.

Firmaların İş Güvenlik departmanında küçük gibi görünen fakat büyük maliyetli ceza ve iş kazalarına neden olan uyarı levhaları ve ekipman ihtiyaçlarınızda firmanızın ileriye dönük mali sağlığı kadar insan sağlığına da değer veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz.

Yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirlemek, eksiklerimiz konusunda bizleri de bilgilendirmek, ekibimize tecrübe kazandırmak ve ihtiyaç duyduğunuz levha ve ekipmanların size tedariğini sağlamamıza yardımcı olmanızdır.